Informace z výborové schůze s důvěrníky konané 30.3. 2017

02.04.2017 15:31

Vážení přátelé včelaři,

v příloze vám zasílám Zápis ze schůze výboru s důvěrníky, která proběhla tento čtvrtek 30.3.2017 v SVČ Odry.

Prosím především členy ve funcích (i ty bývalé), aby si zápis přečetli a zasadili se o naplnění úkolů uvedených u jejich jmen. Úkoly jsou značeny odrážkou ve formě černého puntíku.

Řádné členy bych především bych upozornila na:

... vyslat za ZO jednoho zájemce na Kurz opravářů vyvíječů aerosolu do VÚVč Dol - sobota 2. září 2017... ZO uhradí náklady spojené s dopravou na/z místo konání kurzu. Zájemci hlaste se u př. Pšenčík Lubomír (náhradník na funkci jednatele)

...možnost prezentace naší ZO Odry, formou ochutnávek, i prodejních, medu a jiných výrobků našich včelařů na podobných obecních akcích... Proto se obracíme na Vás členy včelaře, hledáme ochotné a schopné členy, kteří by ve spolupráci s př. Králem Tomášem (místopředsedou ZO Odry) zajistili na obecních akcích prezentační stánek ZO Odry

Zápis ze schůze naleznete zde: 2017-03-30_Zápis.pdf

************